پاورپوینت مدرسه

فروشگاه جامع پاورپوینت های کمک آموزشی (ابتدایی , متوسطه اول , متوسطه دوم)

تماس با ما پاورپوینت های کلیه مقاطع تحصیلی

اطلاعیه فروشگاه

مدیریت فروشگاه با شماره تلفن 09362650966 و شماره تلگرام 09015664986 پاسخگوی شما عزیزان است. خریداران عزیز در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود و مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید. لازم به ذکر است بعضی خریداران بعد از خرید موفقت نمی توانند فایل خرداری شده را دانلود کنند در صورت عدم دانلود از لینک مورد نظر فایل خریداری شده به ایمیل وارد شده ارسال می شود وارد کردن ایمیل و شماره موبایل اختیاری است.

پاورپوینت فصل اول ریاضی پایه دهم مجموعه، الگو و دنباله

 پاورپوینت فصل اول ریاضی پایه دهم مجموعه، الگو و دنباله

 

 

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 68 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله به نام خدا فصل اول : الگو و دنباله درس اول : مجموعه های متناهی و نامتناهی درس سوم : الگو و دنباله درس دوم : متمم یک مجموعه درس چهارم : دنباله های حسابی و هندسی فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله به نام خدا برخی از مجموعه های اعداد که در سال های قبل با آنها آشنا شده اید عبارتنداز: فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله مجموعه های اعداد درس اول : مجموعه های متناهی و نامتناهی تمام مجموعه های اعدادی که تاکنون با آنها آشنا شده ایم، زیرمجموعه هایی از اعداد حقیقی اند.
در نتیجه، هر عدد دلخواهی را که در نظر بگیریم، باید جایی روی محور اعداد حقیقی داشته باشد و همچنین هر نقطه روی این محور نشان دهنده یک عدد حقیقیِ مشخص است.
رابطه زیرمجموعه بودن بین مجموعه های اعداد به صورت مقابل است: 

فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله مجموعه های اعداد درس اول : مجموعه های متناهی و نامتناهی فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله بازه ها زیرمجموعه هایی از R را که شامل تمام اعداد حقیقیِ بین دو عدد مشخص اند، (( بازه )) یا (( فاصله )) مینامیم.
به عنوان مثال زیرمجموعه از R، تمام اعداد حقیقی بین-2 و 1به اضافه خود این اعداد را شامل می شود که آن را یک بازه بسته از -2 تا1 می نامیم و برای سهولت آن را به صورت[ -2,1] نشان می دهند.

درس اول : مجموعه های متناهی و نامتناهی فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله بازه ها اگر اعداد-2 و1را از ابتدا و انتهای این بازه حذف کنیم، بازه باز از -2 تا1حاصل می شود که آن را به صورت (-2,1) نمایش می دهیم.
بازه ای که فقط شامل یکی از این اعداد باشد، بازه نیم باز نامیده می شود. 
به صورت مقابل:
(-2,1] 
[-2,1) 

درس اول : مجموعه های متناهی و نامتناهی فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله بازه ها نمایش هندسی بازه باز و بسته از -2 تا1 را در زیر مشاهده می کنید.
درس اول : مجموعه های متناهی و نامتناهی فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله بازه ها گاهی همه اعداد حقیقی که بزرگتر یا کوچکتر از یک عدد هستند مورد نظر است. برای مثال مجموعه
را در نظر بگیرید.
برای نمایش این مجموعه به صورت بازه از نماد ( منهای بی نهایت ) استفاده می کنیم. به صورت روبرو: .
برای نمایش مجموعه به صورت بازه، از نماد استفاده میکنیم:

درس اول : مجموعه های متناهی و نامتناهی فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله فصل 1 – مجموعه، الگو و دنباله بازه ها مثال کتاب درسی:
با استفاده از نمایش هندسی، اجتماع و اشتراک دو بازه و را بدست آورید. 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

 

ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط:

پکیج پاورپوینت های فصول ریاضی پایه دهم: (فصل اول الی فصل هفتم)

پاورپوینت فصل اول ریاضی پایه دهم: مجموعه، الگو و دنباله

پاورپوینت فصل دوم ریاضی پایه دهم: مثلثات

پاورپوینت فصل سوم ریاضی پایه دهم: توان های گویا و عبارت های جبری

پاورپوینت فصل چهارم ریاضی پایه دهم: معادله ها و نامعادله ها

پاورپوینت فصل پنجم ریاضی پایه دهم: تابع

پاورپوینت فصل ششم ریاضی پایه دهم: شمارش، بدون شمردن

پاورپوینت فصل هفتم ریاضی پایه دهم: آمار و احتمالپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
riazi10f1_2015729_4883.zip6.3 MB